18 marca, 2017

Razem z Mistrzami Kodowania

Realizujemy autorski program Razem z Mistrzami Kodowania [link]. Zamykając oba działy, przeznaczone do realizacji w tym roku szkolnym, młodzież podczas egzaminu klasyfikacyjnego przedstawiała efekty swojej wielomiesięcznej pracy.

Stawiamy na współpracę, dlatego tylko część spotkania prowadzona była indywidualnie, a część w zespole. Jeśli projekt realizowany był przez kilkoro uczniów... to i jego prezentacja również zespołowa.
Dziękujemy za przeprowadzenie klasyfikacji egzaminatorom - Sławomirowi Baturo oraz Cezariuszowi Radomskiemu.

[credit: Sławomir Baturo]