20 lutego, 2017

Inauguracja UMO
KMO WW ↝ UMO ⟴ WBiB UWM

Brzmi tajemniczo? Może jak zapis wzoru chemicznego?  Rozwińmy zatem: Klub Młodego Odkrywcy "Warmińska Wylęgarnia" był obecny pdczas inauguracji Uniwersytetu Młodego Odkrywcy na Wydziale Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Aula. Profesorowie w togach. Gaudeamus. Immatrykulacja oraz wykład inauguracyjny. Było odświętnie i wspaniale. Relację filmową można obejrzeć [tutaj] a galerię zdjęć można podziwiać [tutaj].
Niech nie zwiedzie was szum na sali i widok wiercących się ciał! Młodzież słuchała, notowała... w finale zadawała już pytania.

Inauguracja zainspirowała młodych naukowców do przygotowania materiału filmowego...