09 lutego, 2017

Dzień Pizzy

Albo takie dni, jak dzisiejszy. Dzień Pizzy jest dobrym pretekstem, by się spotkać podczas zajęć. Szkoła i grupa pozaszkolna. Dorośli i dzieci. Każdy ze swoimi tajnymi mocami.

Były opowieści, była książka, były filmy i muzyka. Odważni śmiałkowie testowali, próbowali różnych produktów spożywczych, sprawdzając czy ten smak pasuje do pizzy.

Zbudowaliśmy z naszych ciał długi wąż... czyniąc małe masażyki na swoich plecach, bawiliśmy się w przygotowanie pizzy:-)

Bawiliśmy się lepiąc magiczne mini-pizze z masy solnej i guzików, plasteliny... A na końcu uruchomiliśmy Ozoboty, które wędrowały po literach oraz "zjadały" narysowaną pizzę.

Wspaniały czas spędzony z uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Olsztynie

Propozycję materiałów i rozkładu zajęć można znaleźć tutaj [link]